top of page

מתרגלים מספרים

רחלי
אמנית ויוצרת

מאיה מורה נדירה ומקסימה

השיעורים בזרימה נעימה, מגוונים, ממלאים מצברים וכיפיים, בכל שיעור אני מרגישה שעברתי תהליך שלם.

אופק

בזכות הסרטונים שהיו מאוד ממוקדים הצלחתי להכניס את התרגול לשגרת הבוקר על בסיס יומיומי וזה היה וממשיך להיות נפלא ובהחלט מרגיש שאני עושה טוב בשביל שנינו

אביה

כשנכנסתי להיריון השני שלי, התחלתי לחפש יוגה היריון שיהיה מדויק לצרכיי: חיפשתי משהו קצר, ממוקד נשיות ונשימות, ממוקד רצפת אגן והכנה ללידה...
דרך המלצות בפייסבוק הגעתי למאיה ואחרי שיחה קצרה איתה, הבנתי שזה נשמע בדיוק זה.
בחרתי את האפשרות של קורס אונליין בבית, שכולל שיעורים של חצי שעה, שזמינים לרשותי מתי שארצה.. מה יותר טוב משיעור קצר וממוקד שאני לא צריכה לצאת בשבילו מהבית בחום של יולי-אוגוסט?!
לאחר כל שיעור חיכיתי כבר לקבל את השיעור הבא ובמהלך השבוע הצלחתי לרגל 3-4 פעמים בעצמי...
אני מרגישה חזקה מתמיד ומוכנה ללידה.
ממליצה בחום על מאיה!!!

מאיה
 
מאבחנת התפתחותית

שנים תרגלתי יוגה און אן אוף ואף פעם לא הבנתי למה אני לא מצליחה להתמיד ,ופתאום שהגעתי למאיה ועידן זה השתנה. מצאתי את עצמי  מתבאסת כל פעם כשהשיעור מגיע לסופו ומעבירה את השבוע בציפייה לשיעור הבא.   
מאיה ועידן מורים מקצועיים, מעניינים ורגישים. הסבלנות, ההסברים המדויקים והיחס האישי גורמים לאימון להיות משמעותי ואפקטיבי. כל אחד מהם מלמד קצת אחרת וביחד הם יוצרים חוויה נפלאה שהופכת עבורי את היוגה לחלק מהיום יום ומדרך החיים שלי.

דנה
עובדת סוציאלית

את מאיה ועידן הכרתי לפני כ5- שנים התאהבתי בשיעורי היוגה והפכתי למתרגלת קבועה. 

מאיה ועידן משרים תחושה של שלווה ונינוחות, יחד עם מקצועיות ואכפתיות.

הם מדייקים את התרגול ומעודדים כל אחד להתקדם בקצב שלו. השיעורים אינטימיים ומאפשרים יחס אישי. 
ממליצה בחום!! כייף גדול למצוא מקום להתחבר בו לגוף ולנפש שמרגיש כמו בית  

עדי
חיילת משוחררת

עידן ומאיה הם שני מורים אדירים ומרתקים.

תענוג ללמוד מהם. כל שיעור בשבילי שונה מהקודם לו. אני זוכרת שהגעתי לשיעור הראשון ופחדתי לא לעמוד בקצב. הדבר הבא שאני זוכרת זה את החיוך הענקי שהלב שלי חווה מבפנים בסוף השיעור. בקול הנעים של שניהם הם מביאים את התרגול מהלב למזרן ומזכירים לי כל פעם מחדש את הפשטות שבלהקשיב לגוף.

גם אם אתמול הצלחתי משהו - לא אומר שהיום אני חייבת להצליח אותו. ההנחיה שלהם מהדהדת לי בראש (גם כשאני לא בשיעור) ומהשיעורים אני יוצאת עם אנרגיות חדשות בשונה מכל סוג ספורט אחר שיצא לי לעשות. האכפתיות שלהם, המודרניות, הנתינה, הנוף שמשתקף מהחלון הענק למול התרגול- שינה בי משהו עמוק והשריש בי הקשבה ורצון להמשיך לתרגל!

טל
מדקרת ומרצה

אני מתרגלת כמה שנים יוגה ומאז שהגעתי למאיה אני מרגישה קפיצה משמעותית בגמישות ובחוזק של הגוף שלי והאהבה לתרגול.

יש משהו באווירה הביתית והאינטימית ודרך החיים והיסודיות שמאיה ועידן עובדים שפשוט התמכרתי.

קרן
מאבחנת התפתחותית

שנים רציתי לעשות יוגה. לא הצלחתי להתחבר ולמצוא את מקומי בשום מקום שניסיתי. 
הגעתי למאיה ועידן במצב פיזי רע ועם המון חששות ומעט תקווה להצליח. 
כבר מהשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. מאיה ועידן מורי יוגה מדהימים ומקצועיים שמתחשבים בקצב של התלמידים עם המון יחס אישי וסבלנות. יודעים לאתגר כשצריך ולהתאים את הרמה. 
ממליצה בחום לבוא, להכיר  ולהתנסות.

רויטל
   יועצת קריירה ומש"א

התחלתי לתרגל יוגה אצל מאיה ועידן לפני כמעט שנתיים במהלך חופשת הלידה של בתי השלישית. לפני שהגעתי אלייהם תרגלתי בעבר אך לא הצלחתי להתמיד. אצלם מצאתי משהו אחר, שונה ומיוחד. היוגה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם, מההוויה שלהם והיא סוג של שליחות עבורם.
התרגול מחולק לרמות וכל אחד יכול למצוא את השיעורים המתאימים לו.
היום היוגה היא גם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ומאיה ועידן הם השראה עבורי לחיים מאוזנים, רגועים, שלווים ובריאים.

בתיה

קורס יוגה בהריון היה הדרך הכי בטוחה עבורי להכניס כושר לשיגרת ההריון שלי בכדי לשחרר גוף תפוס,לשפר את הגמישות של הגוף ולהכין אותו ללידה מבלי לחשוש שאני מעמיסה על הגוף שלי , הקורס כ״כ נוח כי יכולתי להפעיל אותו במרחב הפרטי והנוח שלי להשתמש בכלי עזר שהיה לי בבית ולהנות מאימון נוח בזמן שנוח לי ,מאיה היתה מאוד נעימה,הסבירה את התרגילים בצורה ברורה יחד רמות קושי שונות לפי היכולות המשתנות, היא גם הזכירה לי בכל פעם להמשיך לנשום נכון ולא לשקוע רק בתרגול ולשכוח מנשימה בין תרגיל לתרגיל,זה קורס מתנה שאפשר לתת לגוף והנפש ,כל יום שהתחיל ביוגה התחיל לי פשוט טוב ונעים. 

bottom of page